Rate this post

Вирівнювання підлог в квартирі.

Незалежно від того, проводиться ремонт в абсолютно новій будівлі, або ж в досить старому, вирівнювання статі є обов’язковим підготовчим етапом до нанесення покриття для підлоги, яке буде радувати погляд і приносити комфорт мешканцям.

Способи вимірювання рівності підлоги

Для того, щоб вибрати оптимальний спосіб вирівнювання підлоги, необхідно визначитися зі ступенем відхилень поверхні від ідеальних геометричних параметрів. Для цього знадобляться ті ж будівельні інструменти, які зазвичай застосовуються при вимірі рівності стін: правило, рівень, гідроуровень, лазерний рівень, нівелір. Водяний рівень відмінно підходить для великих площ. Нівелір зажадає від майстра деяких знань і навичок використання. При роботі з лазерним інструментом рекомендується використовувати спеціальні окуляри щоб не пошкодити органи зору. Слід зазначити, що необхідно заздалегідь розрахувати висоту майбутнього підлогового покриття в кожному з приміщень: кімнати, коридор, кухня, санвузол. Оскільки, найімовірніше, ви будете використовувати різні матеріали для покриття підлог (ламінат, плитку і т.п.), варто підігнати все поверхні під так званий “нульовий рівень”, щоб висота підлог була однаковою у всіх кімнатах.

Матеріали для вирівнювання підлоги

Існує кілька поширених будівельних сумішей, якими користуються для вирівнювання підлог:

  • Бетонна стяжка;
  • Самовирівнювальні суміші;
  • Фанера;
  • Гипсоволокно.

Бетонна стяжка складається з суміші цементу і піску в співвідношенні 1: 3 або 1: 4. Такий спосіб стяжки ідеальний для висотних приміщень і приватних будинків з бетонними перекриттями. Перевагами методу є довговічність покриття і легкість в нанесенні. Бетонна стяжка може служити як первинним шаром для вирівнювання, так і самостійним.

Ідеальної рівності дозволяє досягти машинна стяжка, хоча для їх застосування будуть потрібні певні навички та інструменти.

Такі суміші продаються у вигляді порошків, які потрібно змішати з водою. Виходить рідка суміш, яка розподіляється по поверхні за допомогою голчастого валика, шпателя або правила. Важливо позбутися від пухирців повітря, щоб отримати максимально рівну підлогу.

При монтажі фанерних і гипсоволоконних листів необхідно враховувати особливості приміщення. Фанерний шар більш екологічний, але він не підходить для атмосфери з підвищеною вологістю. ГВЛ складаються з гіпсу і пресованого паперу і також не завдають шкоди довкіллю. Вони також стійкі до горіння, мають теплоізоляційними і звукоізоляційні властивості. Для стійкості до вологості вибирають спеціальний гипсоволоконних лист вологостійкий.

Компанія Оптимус виконує оперативну машинну стяжку підлоги в нових будинках, а так само стяжка підлоги машинним способом для реставрації приміщень міста Києва.