Про нас

Строительная компания

Сайт будівельної компанії “Оптімус”

Зведення будь-якої будівлі – комерційного, виробничого, житлового – це рух від абстрактної ідеї до конкретних креслень і величезної кількості роботи фахівців різних сфер. Саме в будівельній компанії “Оптімус” зосереджена вся комплексна структура з команд професіоналів, а також необхідних ресурсів для того, щоб втілювати проекти, що допомагають великій кількості людей жити, будувати щасливі сім’ї, успішно працювати.

5 (100%) 1 vote

Наші послуги

Будівельна Компанія «Optimus» надає всі види послуг в сфері проектування, будівництва, ремонту будівель будь-якої складності. Під керівництвом інженерів, дизайнерів і виконробів, що мають досвід в розробці найвідоміших об’єктів України та Європи, зібралися кваліфіковані фахівці всіляких областей. Ми надали робочі місця і професійні умови для майстрів по фасадних робіт, внутрішній обробці, бетонних робіт, електросистеми, покрівельних роботах, водопостачання, і багатьом іншим.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Очевидною перевагою є наявність власної будівельної техніки, а також готові бригади, що забезпечують ефективне виконання як субпідрядних робіт, так і генерального підряду всіх стадій будівництва об’єктів. Ми беремо на себе відповідальність за дотримання термінів і якості виконуваних обов’язків.

З ПИТАНЬ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ І ПОСТАВОК

Напишите свой вопрос

×

Здравствуйте!
что бы пригласить нас к участию в тендере,
пришлите информацию на почту:
sk-optimus@ukr.net

 
 
×

Здравствуйте!
по вопросам поставок и снабжению
пришлите информацию на почту:
tovskoptimus@gmail.com

 
 
×

Вітаємо!
щоб запросити нас до участі в тендері,
надішліть інформацію на пошту:
sk-optimus@ukr.net

 
 
×

Добрый день!

что бы пригласить нас к участию в тендере,
пришлите информацию на почту: sk-optimus@ukr.net
 
По вопросам поставок обращаться сюда: tovskoptimus@gmail.com
×