Машинна штукатурка. Київ і Київська область

Будівельна компанія “Оптімус” проводить оздоблювальні роботи в приміщенні, такі як машинна штукатурка і стяжка підлоги, декоративна штукатурка і т.д. в Києві та області. Якщо Ви вирішили що-небудь побудувати в Києві, неважливо будинок, котедж або будь-яке інше будівля – то, напевно, у Вас виникла купа питань у цій справі, відповіді на які може дати наша будівельна компанія.

Роботи проводяться згідно:

 • Нормам ДСТУ;
 • Договором з замовником;
 • Встановлених термінів.

Наша компанія виконує роботи “під ключ”.

Дівчина з гарнітурою

Оздоблювальні роботи від будівельної компанії "Оптімус" Київ і Київська область

Машинная штукатурка стен и фасадов
Машинна штукатурка

Штукатурка стін приміщень машинним методом під ключ в будь-якому районі Києва або Київської області.

Машинная стяжка пола Киев
Машинна стяжка

Стяжка підлоги машинним способом в будь-якому районі Києва або Київської області.

Декоративная штукатурка Мак Спрей
Декоративна штукатурка Мак Спрей

Різноманітність дизайнерських рішень щодо інтер’єру вражає фантазію навіть найдосвідченіших цінителів мистецтва.

Машинна штукатурка в Києві

Машинна штукатурка — це інноваційний спосіб нанесення штукатурки (штукатурної суміші) на стіну машинним способом. Даний спосіб штукатурки має ряд переваг перед ручним способом, штукатурка лягає рівним шаром, суміш витрачається оптимально і при цьому на нанесення штукатурки йде набагато менше часу і сил.

Для швидкої, акуратної і якісної підготовки внутрішніх стін до фарбування або поклейки шпалер все частіше використовується машинна штукатурка. Такий спосіб нанесення застосовують в приміщеннях з низьким рівнем вологи. Такий метод дозволить приготувати однорідну масу і рівномірно наносити його на поверхню. За складом таку штукатурку ділять на дві групи: цементно-піщану і гіпсову. Теплоізоляційної складовою такої суміші є перліт (пілімін мг 75) або полістрол (кнауф МП75).

5 (100%) 2 votes

 

 

Штукатурка машинним способом

Штукатурка машинним способом наноситься з використанням спеціалізованого обладнання, яке забезпечує максимально рівномірний розподіл підготовленого розчину, швидкість роботи, що дуже підходить для приміщень з великою площею. Застосування машинної штукатурки в Києві допоможе зберегти не тільки кошти і час, а й заощадить матеріал.

Попереднім етапом до механічної штукатурці є підготовка поверхні, для цього необхідно провести наступні маніпуляції:

 1. Очистити робочу поверхню;
 2. Змонтувати штукатурні маяки;
 3. Встановити спеціальний штукатурний профіль на зовнішні кути;
 4. Грунтовка поверхні;
 5. При необхідності установка армуючої сітки в місцях переходу різних видів поверхонь.
Наявність професійної техніки PFT-G4 з автоматизованими режимами мінімізує людський фактор та, як наслідок, ймовірність помилок і прорахунків у виконанні робіт.

Як відбувається сам процес нанесення штукатурки?

 

У штукатурної станції є спеціальний відділ, де змішують суху суміш і воду. Матеріали необхідно додавати строго по пропорціям вказаним виробником штукатурки. Після цього готову суміш за допомогою спеціальних насадок (пістолет) наносять на поверхню зверху вниз горизонтальними лініями. Товщина шару складає від 30 до 40 міліметрів в залежності від рекомендацій виробника.

Потім, використовуючи вирівнювач з нержавіючої сталі суміш розподіляють по стіні уздовж лінії маяків, під час цього прибираючи зайву або додаючи там де це необхідно.

Протягом декількох годин в залежності від марки суміші оброблена поверхня покриється шаром плівки, яку необхідно зняти спеціальним інструментом. Потім дотримуючись рекомендацій виробника деякий час необхідно змочувати поверхню водою і затерти губчастої теркою. При необхідності поверхню необхідно розгладити шпателем, після чого вона готова до подальшої обробки – фарбування, склеювання та т.д.

Машинна штукатурка стін ціна якої дуже вигідна, має ряд незаперечних переваг, завдяки чому отримує все більшу популярність:

 1. Швидкість оздоблювальних робіт;
 2. Високий показник теплоізоляції;
 3. Як результат ідеально гладка поверхня;
 4. Доступність і економічність;
 5. Еластична і тріщиностійка штукатурка.

 

Машинная штукатурка

Суміші для вирівнювання стін

 

Суміші для вирівнювання стін розділяє на початкові і фінішні вирівнювання. Перші мають більші фракції для більш економного витрати суміші на глибоких перепадах вирівнюється. Шар початкового вирівнювання наноситься товщиною від 20 до 80 мм. Якщо на стіні занадто багато нерівностей, доцільно використовувати гіпсакартон. Далі шару первісної штукатурки дають засохнути і при повному висиханні стіни наноситися шар фінішної штукатурки, товщина шару від 5-15 мм. Для фінішного вирівнювання стін і використовується машинний спосіб нанесення штукатурки.

З ПИТАНЬ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ І ПОСТАВОК

Напишите свой вопрос

×

Здравствуйте!
что бы пригласить нас к участию в тендере,
пришлите информацию на почту:
sk-optimus@ukr.net

 
 
×

Здравствуйте!
по вопросам поставок и снабжению
пришлите информацию на почту:
tovskoptimus@gmail.com

 
 
×

Вітаємо!
щоб запросити нас до участі в тендері,
надішліть інформацію на пошту:
sk-optimus@ukr.net

 
 
×

Добрый день!

что бы пригласить нас к участию в тендере,
пришлите информацию на почту: sk-optimus@ukr.net
 
По вопросам поставок обращаться сюда: tovskoptimus@gmail.com
×