5 (100%) 2 votes

Стяжка підлоги машинним способом від будівельної компанії Оптимус в Києві та Київській області.

У будь-якому приміщенні, житловому або комерційному, основне навантаження припадає на підлогове покриття. Для того, щоб сформувати ідеально рівну поверхню для майбутнього ламінату, паркету, плитки або інших видів покриття, необхідно якісно провести стяжку підлоги. Заливка підлоги вручну виявляється більш довгостроковим, складним і витратним процесом, тому сучасні технології дозволяють фахівцям з внутрішнього оздоблення інтер’єрів все частіше проводити більш сучасний аналог – машинну стяжку підлоги.

 

Переваги механізованої стяжки:

Товщина до 8 см дозволяє не тільки розрівняти поверхню, але і приховати в даному шарі будь-яку конфігурацію системи теплих підлог
Прийнятна вартість в порівнянні з ручним, мокрим способом
Маленький вага напівсухий суміші для стяжки передбачає мінімальне навантаження на перекриття і опори будівлі.
Швидкість виконання робіт.
При відсутності теплих підлог таку стяжку можна наносити більш тонким шаром, завдяки чому втрата висоти від підлоги до стелі буде зовсім невеликий
Швидке висихання завдяки використанню невеликої кількості води для замісу розчину. Висока зносостійкість, довговічність і стійкість до механічних пошкоджень
Суміш для стяжки має звукоізоляційні і теплоізоляційні якості.
Такому виду стяжки не страшна усадка будівлі завдяки спеціальному складу з поліпропіленом і іншими синтетичними, еластичними волокнами.
Наявність професійної техніки з автоматизованими режимами мінімізує людський фактор та, як наслідок, ймовірність помилок і прорахунків у виконанні робіт.

Як робиться стяжка підлоги машинним способом

Спочатку фахівці готують поверхню підлоги. При необхідності знімають старе покриття. Очищають від бруду і пилу. Закладають тріщини.

При необхідності встановлення інженерних систем прокладається кабель, труби. На підлогу кладеться шар гідроізоляційного матеріалу. На стіни клеїться демпферна стрічка. Далі фахівці ставлять спеціальні “маячки”, за якими зонируют поверхню і відзначають необхідний рівень готової рівній поверхні.

Склад суміші для вирівнювання може варіюватися. Відповідно до цілей проекту і особливостями приміщення вибирається оптимальний склад. Його складові елементи дуже прості: цемент, пісок і вода. Готова стяжка повинна по консистенції нагадувати вологий пісок, з якого діти будують замки на пляжі. Для того, щоб розчин заповнив поверхню максимально однорідно, а в разі усадки будівлі не дав тріщину, укладається шар спеціальної армованої сітки. Вона забезпечує високу міцність покриття. Як додатковий засіб для міцності в розчин додають фиброволокно. Для деякої еластичності в разі усадки – пластифікатори. На етапі приготування суміші участь людини також мінімально. Розрахунок ідеального співвідношення матеріалів, а також заміс інгредієнтів до однорідної маси виробляється всередині механізованої техніки. Після цього процесу настає етап укладання розчину.

За допомогою спеціальних пневматичних шлангів стяжка подається на поверхню підлоги у всьому приміщенні з урахуванням необхідного, оптимальної кількості в тій чи іншій зоні. Далі розчин необхідно рівномірно розподілити і вирівняти. Висока щільність матеріалу виключає появу пір і бульбашок повітря всередині шару. Через годину після підсихання суміші її вже можна доводити до досконалості за допомогою спеціалізованої шліфувальної машинки.

Але на цьому процес стяжки підлоги машинним способом ще не закінчений. Поверхню покривають будівельним поліетиленом, створюючи ідеальні умови для висихання матеріалу, а також збереження його властивостей. Після певного терміну покриття поливають водою і знову залишають висихати під плівкою. Це робиться для того, щоб уникнути надмірного пересихання напівсухий суміші.

У яких випадках варто вибирати стяжку підлоги машинним способом?

Існують різні варіанти послуг, що надаються. Максимально економічний варіант можливий, якщо виключити в складі наявність еластичних і зміцнюють волокон, гідроізоляцію, монтаж кабелів і труб, теплих підлог. Звичайно ж, також ціна на стяжку залежить від квадратури приміщення.

За рахунок того, що з застосуванням такого способу бригади можуть за день укладати до 200 кв.м. стяжки, ціна на неї не представляє великих витрат з вашого бюджету на ремонт. Швидкість руху приємна для тих, хто хоче швидше заселитися в повністю відремонтовану кімнату або офіс. Такий вид стяжки підходить абсолютно всім. Будівельні компанії з потужними автоматичними агрегатами здатні обробляти як гранично маленькі, так і дуже просторі приміщення в найкоротші терміни. згодом це покриття не деформується, завдяки чому до машинної стягуванні можна вдаватися в абсолютно нових будівлях. На ідеально рівну поверхню добре лягає будь-яке підлогове покриття: від лінолеуму до дорогого матеріалу з масиву деревини.