5 (100%) 1 vote

Ремонт заміських будинків Київ та Київська область.

Затишна атмосфера в заміському будинку так само важлива, як і в міській квартирі, адже ніщо не повинно затьмарити ваш відпочинок від повсякденних турбот. Багато хто готовий миритися зі зручностями на вулиці і дореволюційними ліжками, скрипучими підлогами і павуками за грубкою, але чи варто? На сьогоднішній день існує безліч бригад фахівців, які надають комплексний ремонт заміських будинків під ключ. Поки ви займаєтеся своїми справами, ваша дача буде повністю оновлюватися, а на довгоочікувані свята ви приїдете в свою заміську резиденцію і поринете в атмосферу тепла, комфорту і затишку, відчуєте себе на курорті в Альпах, а не в минулому столітті.

Особливості ремонту заміських будинків

Такий вид ремонту значним чином відрізняється від ремонту квартир в багатоповерхівках. Адже, найчастіше, в міській висотці вам не доводиться думати про те, яку черепицю вибрати для даху, як налагодити індивідуальні комунікації, як оформити фасад.

У більшості випадків, фахівці поділяють ремонт заміських будинків на два види:

  • внутрішні роботи;
  • зовнішні роботи.

Існує також ремонт за ступенем складності і капітальності робіт:

  • косметичний ремонт;
  • комплексний ремонт.

Кожен господар прекрасно знає переваги і недоліки свого заміського будинку, тому вам варто визначитися зі своїми пріоритетними завданнями і готовністю до їх виконання, а терміни і черговість, підбір матеріалів та виконання робіт будівельна бригада візьме на себе.

Внутрішні роботи включають в себе оновлення покриття стін, проведення та заміну електропроводки, сантехнічного обладнання, установку підлогового покриття і оформлення стель, заміну вікон та дверей, демонтаж і установку меблів.

Фасадні роботи передбачають утеплення зовнішніх стін і подальше покриття штукатуркою, облицювання фасадної плиткою або іншими матеріалами.

Утеплення даху та встановлення сучасних матеріалів на її зовнішню частину також грає важливу роль. Варто також продумати систему стоку дощової води, зручність заїзду та розміщення автомобіля, місце для літнього відпочинку і дитячого дозвілля. При бажанні ви можете провести невеликий ремонт фасаду, тобто затерти шви, закрити тріщини, пофарбувати, оновити застарілі декоративні елементи.

Фахівці також допоможуть продумати систему індивідуальних комунікацій, будь то установка котла для опалення або сонячних батарей, а також проведення водопроводу і установка системи очищення води.