Rate this post

Переваги штукатурки машинним способом

Внутрішнє оздоблення приміщень завжди була непростою ремеслом і вимагає від суб’єкта найвищої точності роботи, професіоналізму, багатьох років наполегливої ​​практики майстра-штукатура. з боку замовника, як правило, процес також виглядав не безхмарно – грунтовка, штукатурка, і шпаклівка стін займали багато часу і забирали значну частину бюджету, яка була запланована на весь ремонт.

Зараз про всі ці проблеми можна забути, адже машинна штукатурка значно полегшила життя як замовникам ремонту, так і його виконавцям. Внутрішні оздоблювальні роботи також стали більш вигідним видом бізнесу, оскільки за більш короткий термін можна впоратися з великим обсягом роботи. Наприклад, за одну робочу зміну наявність механізованої техніки для нанесення штукатурки дозволяє обштукатурити 100 – 150 м2 стін, різниця залежить від товщини шару. Замішування та нанесення штукатурного шару проводиться одночасно і без зупинки, що також скорочує час на виконання робіт.

Відносно ремонту квартири, небезпека перейти в статус “вічного ремонту” скорочується до неймовірних масштабів. Всього лише два дні – і все поверхні кімнати, а то і всієї квартири ідеально рівні! Цей відрізок часу взято з урахуванням необхідності висихання штукатурки. Самі ж роботи не займають більше кількох годин.

Крім економії часу, до переваг штукатурки машинним способом також відносять якість обробки і економію коштів. За якістю варто відзначити, що механізований процес нанесення розчину виключає людський фактор. отже, штукатурка наноситься не тільки швидко, але і максимально рівномірно, без повітряних бульбашок і грудок. При цьому сам матеріал штукатурки максимально економиться без нанесення шкоди якості нанесення. В процесі таких робіт просто відсутня “видатковий” матеріал, тобто той шар, який знімається при вирівнюванні правилом, полутерком, і іншими ручними інструментами.

Крім того, штукатурні роботи машинним способом дозволяють значно зекономити витрати грошей на ремонт. Оскільки такі роботи виконуються максимально швидко, ви не переплачуєте за робочі години. Крім того, штукатурні суміші для автоматизованого нанесення коштують дешевше звичайних. Таких сумішей знадобиться набагато меншу кількість, ніж при ручному способі нанесення завдяки вищеописаного максимально ефективного способу нанесення розчину на поверхню.