Rate this post

Машинні оздоблювальні роботи

Для тих, хто хоч раз стикався з ремонтом приміщень, не секрет, що внутрішні оздоблювальні роботи займають багато часу і віднімають достатню частку бюджету на весь ремонт. за приблизними підрахунками, виштукатурює приміщення становить приблизно 20% від загальної вартості реновації. Але технології не стоять на місці, і на сьогоднішній день існує ефективний спосіб знизити витрати часу і грошей на внутрішню обробку. Йдеться про оздоблювальних роботах машинним способом.

У спеціальних апаратах штукатурна суміш неодмінно проходить процес замішування і нанесення через шлангову установку під тиском повітря. В результаті виходить ідеально рівний шар матеріалу з мінімальним витрачанням самого розчину. При цьому, завдяки високому тиску адгезія, тобто зчеплення свіжої штукатурки з поверхнею, значно підвищується. Після того як суміш нанесена, майстру залишається лише розрівняти її і залишити підсихати. При необхідності, в процесі сушіння стіни зволожують, а потім – наносять наступні шари. При наявності нагрівальних будівельних ламп, процес сушіння штукатурки стін скорочується від доби до декількох годин.

Цементно-піщану штукатурку, як правило, використовують для приміщень з високою вологістю і як базовий шар під майбутню облицювання плиткою. Гіпсова штукатурка дозволяє домогтися високої точності і практично ідеального результату у вирівнюванні стін. Такий склад підійде під обклеювання шпалерами, а також фарбування стін і ідеальний в умовах досить низької вологості. склади для механізованого способу нанесення відрізняються невисокою вартістю, що також дозволяє заощадити на ремонті.

Перед початком оздоблювальних робіт машинним способом обов’язково потрібно провести попередні методи підготовки робочої поверхні. стіни спочатку грунтують, при необхідності – кріплять оцинковану або вінілову сітку (для запобігання появи тріщин). Далі встановлюють штукатурні маяки, вимірявши ідеальну геометрію відносно горизонтальної і вертикальній площині за допомогою лазерного або водного рівня.

Штукатурка машинним способом не тільки гранично точна в нанесенні розчину, але і відбувається досить швидко – в 3-5 разів швидше ручного нанесення розчину. Витрати часу на заміс розчину також скорочуються, оскільки ці процеси стають автоматизовані.