5 (100%) 1 vote

Навісний вентильований фасад.

Поряд з традиційним, “мокрим” утепленням фасаду і подальшим шпаклюванням, все більш популярною стає технологія установки навісного вентильованого фасаду, особливо з композитних матеріалів. Переваг цього методу утеплення та модернізації фасадів можна нарахувати кілька. По-перше, стіни будівлі не вимагають ніякої попередньої підготовки, такий як демонтаж старого шару покриття. В результаті, ви економите час і гроші.

Заготівля панелі

Відносно естетичного зовнішнього вигляду, у алюмінієвих композитних панелей існує маса видів дизайну і фактур. Доступна обробка будь-яких криволінійних поверхонь. Потрібна заготовка панелі може створитися індивідуально прямо на фрезерному верстаті. крім того, для установки таких панелей абсолютно не потрібні особливі атмосферні умови – навісний вентильований фасад з композиту можна монтувати в будь-який час року і при будь-якій погоді.

Технологія монтажу

Технологія монтажу такого навісного фасаду дуже проста. На поверхню стін фасаду будівлі встановлюється сталевий або алюмінієвий каркас, при бажанні – шар утеплювача, наприклад, скловати. Далі розраховується необхідний зазор, по якому вільно циркулюватиме повітря, і монтується завершальний, зовнішній шар з композитних панелей.

Композитна панель

Сама композитна панель виглядає як “сендвіч”, тобто, це багатошарова конструкція. Шляхом пресування і хімічного впливу, два шари алюмінію кріпляться до полімерній основі з двох сторін. Із зовнішнього боку наноситься лакофарбовий шар і запобіжна плівка. Внутрішня сторона покривається шаром лаку і плівкою, що запобігають корозії.

В результаті, композитна панель володіє приголомшливим набором якостей: підвищений ступінь жорсткості, стійкість до пошкоджень, еластичність, звуко- і віброізоляція, негорючість, легка вага, простота в установці, стійкість до ультрафіолетового випромінювання. Товщина панелей зазвичай становить 3-6 мм. Існують і горючі види композитних панелей, тому при виборі матеріалу для облицювання навісного вентильованого фасаду, обов’язково проконсультуйтеся з фахівцем.

Оскільки з внутрішньої сторони навісного фасаду вільно циркулює повітря, виключається надмірне утворення вологи в шарі утеплювача, що забезпечує тривалість експлуатації утеплення і, звичайно ж, комфортні умови проживання.

Один з найвідоміших брендів-виробників композитний панелей – Алюпром, завоював популярність у замовників і будівельників завдяки своєму виключно високій якості і доступній ціні. За бажанням замовника, навісний фасад можна робити з шаром утеплювача або без.