Rate this post

Котеджний Комплекс

Зовсім не обов’язково переїжджати в галасливу столицю для того, щоб насолодитися всіма перевагами роботи і відпочинку в Києві. Існує безліч приміських котеджних комплексів вже готових для заїзду та святкування новосілля. Прекрасне місце для зародження сімейного гніздечка, такий будинок краще багато молодих пар з маленькими дітьми. Адже малюки будуть рости здоровими і сильними в екологічно чистій місцевості, гулятимуть по безпечній території і ходити в сучасний навчальний заклад.

Один з таких варіантів – таунхаус “Козирна Сімка” в 3 км їзди від району Троєщина.

А якщо батькам потрібно їздити на роботу в центр Києва – це теж не є проблемою, оскільки до столиці від такого приватного селища можна доїхати за лічені хвилини. В крайньому випадку, час вашої поїздки буде прирівнюватися до часу щоденного подорожі з віддаленого, небезпечного, і непривабливого району на околиці.

Приватний будинок під Києвом

Якщо ви давно мріяли жити в приватному будинку, але вас лякала перспектива тривалого, трудомісткого і витратного будівництва при купівлі ділянки, купити будинок під Києвом – ідеальний варіант для вас. Всі найважливіші роботи вже зроблені. Унікальна перевага готових будинків також і в тому, що вам не потрібно продумувати, як підключити інженерні комунікації, електрику. Адже все це вже продумали для вас, причому з урахуванням мінімальних тарифів за користування даними послугами.

Будинки, побудовані професійними забудовниками, відповідають всім нормам безпеки, встановленим державою. Вам не доведеться турбуватися про справність газового котла або про надійність водопроводу.

Також, будматеріали, використовувані при будівництві, володіють підвищеним терміном придатності і створені за екологічно безпечними технологіями. Багато новоспечені господарі переїжджають в приватні будинки з проведеним високошвидкісним інтернетом, супутниковим телебаченням, і багатьма іншими зручностями.

Однією з такою опцій є ремонт під ключ.

Купити будинок під Києвом з сучасним ремонтом на увазі, звичайно ж, більш високу ціну. Проте, якщо ви не женіться за розкішшю, можна підібрати відмінний варіант в рамках прийнятного для вас бюджету і з урахуванням всіх побажань по плануванню. Будинок під Києвом також можуть побудувати на замовлення спеціально для вас. багато споруд подібного типу обходяться в результаті дешевше, ніж якби ви взялися за будівництво своїми руками, або із залученням знайомих будівельників.