Rate this post

Комплексний ремонт квартири Київ.

Багато людей зі здриганням думають про майбутній ремонт квартири і це не дивно – адже уява одразу малює зростаючі цифри витрачених грошей, помножені на виснажені нерви, поїздки в пошуках будматеріалів, довгі пошуки сумлінних майстрів і спроби зробити все самостійно. Але чи варто так напружуватися, коли існує послуга комплексного ремонту квартири? В такому випадку ви займаєтеся тільки найприємнішою, творчою частиною процесу, а розрахунок, як правило, ведеться в гривнях за квадратний метр. При цьому ціла бригада досвідчених фахівців зробить все за вас і під ключ. Звучить заманливо? Тоді давайте ж розберемося, що таке комплексний ремонт квартири.

Що входить в комплексний ремонт квартири?

Відповідь дуже проста. Все, що раніше входило в капітальний ремонт і в євроремонт, просто перенеслося в поняття комплексний ремонт квартири. Сюди входить весь спектр будівельних робіт. Як правило, все починається з демонтажу старих меблів, вікон, дверей, сантехніки, покриття стін, стель, та статі.

Далі проводиться заміна інженерних комунікацій. Тільки уявіть: вас більше не потурбують старі труби, які протікають і видають дивні звуки!

Більше не буде ніяких старих розеток, вимикачів, проводів і подовжувачів, які плутаються під ногами і псують естетичний вигляд кімнати. Вам не доведеться робити укладку далеко від дзеркала і ставити мультиварку на холодильник з огляду на старовинного розміщення розеток. Разом з дизайнерами ви визначаєтесь, з якого боку кухні вам зручно варити каву вранці і з якої ноги вставати вранці – і плануєте абсолютно новий, сучасний дизайн-проект саме вашої, затишної квартири.

Етапи проведення робіт

За традицією, перед тим як перейти до косметичної обробці, комплексний ремонт квартири передбачає дуже фундаментальний підхід. Фахівці вирівняють стіни, підлогу і стелю, замінять старі вікна, двері, сантехніку, комунікації. Після того як всі поверхні ідеально рівні, почнеться настил підлогового покриття, фарбування стін, поклейка шпалер, облицювання плиткою, установка плінтусів, освітлення, натяжних або підвісних стель, гіпсокартонних декоративних елементів, якщо такі передбачені в вашому проекті.

Завершальним етапом є установка меблів, штор, світильників, розстановка прикрашають деталей. В результаті ви заходите в абсолютно нову квартиру, не доклавши ніяких титанічних зусиль до її ремонту, і святкуєте новосілля.