Демонтаж фасаду із сайдинга в Україні

Існує кілька причин, за якими проводиться повний демонтаж фасаду. Професійна команда будівельної компанії “Оптимус” спочатку виїжджає на об’єкт для того, щоб оцінити особливості та обсяги необхідних робіт, ретельно обстежуючи стан кожного з конструктивних елементів. Відповідно до проведеного аналізу визначається вид і призначення, терміни демонтажу.

 

Серед них своїми особливостями відрізняються різні види споруд, а також цілі їх власників.

У випадку зі старими будівлями, довгобудами – пошкодження зовнішньої обробки більш, ніж на 30%.
При менших пошкодженнях проводиться часткова реставрація, а саме, оновлення обробки, елементів декору в місцях, подвергнувшимся руйнування. Такі роботи найчастіше проводяться для того, щоб зберегти зовнішній вигляд історичної будівлі. Це досить-таки копітка вид реставрації, що вимагає професійних навичок. Часткова заміна плитки або іншого виду облицювання також служить економічним і швидким способом ремонту фасаду.
Перепрофілювання будівлі, внаслідок якого повністю змінюється зовнішня обробка.
Капітальний ремонт фасаду також може виконуватися за особистим бажанням замовника для поліпшення технічних і естетичних характеристик будівлі. При повній зачистці від старих елементів фасаду можливе виконання будь-якого спектра робіт: від фарбування до установки вентильованих конструкцій.
Найчастіше, видалення старої обробки вимагає ще більш старанної роботи і професійних навичок, ніж нанесення нових матеріалів. Для цього обов’язково потрібна наявність спецтехніки та досвідченого, кваліфікованого персоналу. Інженерні комунікації, віконні та дверні конструкції в більшості випадків також підлягають заміні або реконструкції. Після демонтажу фасаду проводяться заходи щодо поліпшення гідро- і теплоізоляції, а також нанесення нового покриття.

Також, наша будівельна компанія “Оптимус” займається комплексними ремонтами:

Ремонт квартир
Ремонт будинків, котеджів
ремонт магазинів
ремонт ресторанів
ремонт офісів

Rate this post